Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Korzet Obsessive Ailay corset

TOP 30 v kategórii Dámske erotické korzety

Korzet Obsessive Ailay corset

Erotický korzet OBSESSIVE AILAY Erotický korzet OBSESSIVE AILAY je tu práve pre Vás, ak potrebujete zvádzať svojou krásou. Z vnútornej strany korzetu dva páry háčikov pre...
Doprava zdarma, Na sklade

• Krásne zabalené
    • Perfektný materiál

Veľká spokojnosť z mojej strany

• , zakúpené v ErotikCentrum.sk

Korzet je krásny , kvalitný. Bežne nosím veľkosť S, no pri tomto produkte veľkosť S/M nesedela. Ihneď som si stiahla reklamačný formulár a požiadala o vymenu veľkosti. Všetka komunikacia s obchodom prebehla rýchlo tak ako výmena tovaru aj doručenie.
    Korzet sedí a som s nim spokojná, odporúčam.

Značka
černé

Erotický korzet OBSESSIVE AILAY

Erotický korzet OBSESSIVE AILAY je tu práve pre Vás, ak potrebujete zvádzať svojou krásou. Z vnútornej strany korzetu dva páry háčikov pre variabilné pripevnenie pružného ozdobného ramienka. Luxusná čierna čipka s rafinovaným šnurovaním v zadnej časti tvorí neodolateľnú kombináciu. Zvodný korzet Kombinácia materiálov Nevystužené košíčky Odopínacie ozdobné ramienko Korzetové kostice Funkčné šnurovanie v zadnej časti Zapínanie na zips Dva páry plastových úchytov na pančuchy Tangá nohavičky Podväzkové pančuchy nie sú súčasťou balenia.

Erotický korzet OBSESSIVE AILAY a jeho vlastnosti:

• ohromujúci, čierny korzet
  • hladká, lesklá látka a krásne čipky
  • elastický odnímateľný pásik okolo krku a drží korzet
  • dva nastaviteľné uzávery na poprsie - môžete pripevniť remienok - ľahko sa namontuje
  • vertikálne vykosťovanie - optický tvarovací efekt
  • fit šnurovanie na chrbte - sexy vzhľad a úplná kontrola nad fitingom ( Did2Fit )!
  • zips na ľavej strane - veľmi užitočné
  • odnímateľné podväzky - korzet vyzerá fantasticky s pančuchami aj bez pančúch
  • zodpovedajúce tangá
  • produkt obsahuje: korzet, remienok, odnímateľný popruh
  • pančuchy nie sú súčasťou - odporúčame čierne pančuchy Ailay
  • tkaniny sú príjemné na dotyk (95% polyester, 5% elastan)

Erotický korzet OBSESSIVE AILAY a tabuľka veľkostí:

Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma94 % • 428 recenziíĎalšie informácie

• Krásne zabalené
    • Perfektný materiál

Veľká spokojnosť z mojej strany

• , zakúpené v ErotikCentrum.sk

Korzet sedí a som s nim spokojná, odporúčam.